ממליצים

“צוות המומחים של אקילה סיפקו למשרדנו ייעוץ יוצא דופן באיכותו ובחשיבותו במספר רב של הליכים משפטיים במהלך השנים האחרונות, בין היתר בתביעות ייצוגיות ונגזרות המתמקדות בתחום שוק ההון וניירות ערך. הצוות של אקילה ליווה אותנו לכל אורך ההליכים המשפטיים בהם עשינו שימוש בשירותיהם הטובים, תוך שהם מציגים יכולות מקצועיות גבוהות, דייקנות וחשיבה חקרנית.”
עו"ד ליאור צמח
צמח שאשא ושות'
“נעזרתי בשירותי הצוות של אקילה במספר פרויקטים במהלך השנים האחרונות. גיליתי צוות מיומן, עם יכולות גבוהות ביותר בתחומי החשבונאות והמימון, אשר ניחן בידע רב, הקפדה על תרגום התיאוריה לסוגיות המעשיות, וירידה מעמיקה לפרטים.”
פרופ' חיים קידר לוי
“ניסים סייע לי במהלך השנים האחרונות בכתיבה והכנה של חוות דעת רבות אשר עסקו בין היתר בסוגיות של חלוקות אסורות, טענות למצגים מטעים בדוחות כספיים, הערכות שווי מורכבות וחוות דעת הוגנות לעסקאות מיזוגים ורכישות. הידע החשבונאי-מימוני הרב של ניסים והראייה הרחבה שלו ניכרו בכל אחד מהפרויקטים בהם הסתייעתי בשירותיו.”
פרופ' יורם עדן
רו"ח
"ניסים הפגין יכולות ניתוח גבוהות, חשיבה מחוץ לקופסא וידע רב במסגרת ייעוץ וליווי שסיפק לנו במהלך השנה האחרונה, אשר הועילו לנו רבות בהתמודדות עם סוגיות חשבונאיות-כלכליות מורכבות שהתעוררו אגב הליך משפטי."
איציק תדמור
סמנכ"ל כספים בי קומיוניקיישנס בע"מ